Ankara Taksi Plakası - Ankara Taksi Plaka Fiyatları | Kale Taksi

Çalışma Alanı Plaka Kodu Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
Ankara T 4.500.000 - 4.750.000 17.500 %1.05

Ankara Taksi Plakası

Türkiye’nin kalbi konumundaki başkent Ankara, 6 milyonu bulan nüfusu ile metropol kentlerden biridir. Sadece Türkiye’den değil dünyanın pek çok ülkesinden her gün binlerce insanı ağırlamaktadır. Bürokrasinin kalbi konumundaki Ankara’da toplu taşıma diğer kentlere göre biraz daha yaygındır. Ancak Ankara’nın vazgeçilmez ulaşım araçları taksilerdir. Ankara taksi plakası sahibi olmak en karlı yatırımlardan biridir. Çünkü hem başkentin yerlileri hem de kente iş için gelen binlerce insan ilk olarak taksileri tercih etmektedir. Dolayısıyla hem yatırımcı hem de taksici esnafı bu konuda kazançlı bir araca sahiptir.

Ankara’da Kaç Tane Taksi Var?

Ankara’nın nüfusu 6 milyona yaklaşmıştır. Ancak özellikle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin pek çok bakanlık ve genel müdürlüğün burada bulunması, cazibeyi artırmaktadır. Çünkü sadece 6 milyon potansiyel yolcu değil her gün Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turist taksiyi tercih etmektedir.

Ankara, taksi sayısı konusunda diğer şehirlerden de ileridedir. 7 bin 701 adet Ankara taksi plakası taşıyan araç her gün yüzbinlerce yolcuya hizmet vermektedir. Taksi sayısal olarak diğer şehirlere oranla fazla olsa da kentin başkent oluşu potansiyelini her geçen gün yükseltmektedir.

Ankara taksi plakası fiyatı için bize danışabilirsiniz.

Ankara’da Taksi Ücretleri Ne Kadar?

Ankara’daki taksi fiyatları da hem esnafın hem de yatırımcının yüzünü güldürecek düzeydedir. Hizmet, son model konforlu araçlarla yapılmaktadır. Temmuz 2023 itibariyle fiyatlar yeniden belirlenmiştir. Taksimetre açılışı 18 TL, kilometre fiyatı ise 15 TL’dir. Ayrıca indi bindi fiyatı da 50 TL olarak belirlenmiştir.

Taksi plakası Ankara şehrinde de her şehirde olduğu gibi kârlı bir yatırımdır. Bu yatırımı yapmanız için Kale Taksi hep yanınızda.

Ankara’nın yazın sıcağı kışın da soğuk havası meşhurdur. Bu nedenle Ankara taksi plakası taşıyan araçların neredeyse tamamı son model ve konforludur. Coğrafi olarak Ankara’nın dağınık bir kentleşmesi vardır. Bu da beraberinde iş ve yaşam alanlarının birbirinden uzak olmasını getirmiştir. Dolayısıyla kentteki tüm taksiler, geniş bir coğrafyada konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Kentin cazibe merkezinin birden fazla olması yolcu sirkülasyonunun da hızlı olmasını sağlamıştır.

Ankara Taksi Plakası İçin Güvenilir Adres: Kale Taksi

Ankara’da taksi sahibi olmak ya da kiralayarak hemen para kazanmaya başlamak mümkündür. Ancak mağduriyet yaşanmaması için profesyonel hizmet alınması şarttır. Ülkemizin birçok şehrinde 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Kale Taksi, başkentte de bu konuda yetkindir. Ankara taksi plakası devri almak ya da kiralamak için Kale Taksi olarak tüm tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. Geniş hizmet ağı ile yatırımcıya ve şoför esnafına en güvenilir hizmeti vermek için sizleri bekliyoruz. Aynı zamanda ‘Ankara taksi plakası ne kadar?’ diye merak ediyorsanız, bu konu için de bekliyoruz.