ANTALYA TAKSİ PLAKASI ANTALYA TAKSİ PLAKASI | Kale Taksi

Çalışma Alanı Plaka Kodu Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
Antalya T 5.000.000 - 15.000.000 45.000 %0.33

Antalya Taksi Plakası

Antalya; muhteşem plajları, dünya standartlarındaki lüks otelleri ile dünyanın turizm başkenti olma yolunda ilerlemektedir. Sadece kent merkezi değil neredeyse tüm ilçeleri turizme hizmet eden dev bir turizm şehridir. Turizme ek olarak, tarımda ve sanayide gösterdiği gelişimle cazibesini her geçen gün artırmaktadır. Ülkemizin en fazla yabancı turist çeken bu kenti, taksi hizmetleri konusunda da ileridedir. Antalya taksi plakası sahip olunacak en cazip şehirlerden biridir. Çünkü hem kentin milyonu bulan nüfusu hem her yıl gelen 20 milyondan fazla turistle büyük bir potansiyele sahiptir.

Antalya’da Kaç Tane Taksi Var?

Antalya, 2,7 milyonu bulan nüfusu 1.417 kilometrekareye yayılan coğrafyası ile ülkenin en büyük kentlerindendir. Neredeyse tamamı Akdeniz şeridindedir. Ayrıca pek çok şehri ve ülkeyi kıskandıran bir iklimi vardır. Bu nedenle her yıl yabancı 20 milyon turist çekmektedir. Her yıl 10 milyon dolayında yerli turist de bu kentte tatilini yapmaktadır. Dolayısıyla milyonlarca insan Akdeniz’in bu muhteşem şehrine akmaktadır. Nüfusa ve turizm potansiyeline karşın Antalya’da 3 bin 750 taksi vardır. Taksiler sadece kent merkezine değil, ilçelere de yolcu taşımaktadır. Kıyı şeridinde ilçe merkezlerine uzak otel sayısı fazladır. Ayrıca otellere taksi dışında ulaşım sağlamak çok zordur.

Antalya’da Taksi Ücreti Ne Kadar?

Tatile gelen insanların dolmuş ve otobüs gibi ulaşım araçlarını tercih etmedikleri de bir gerçektir. Bu nedenle Antalya taksi plakası çok önemli ve kârlı bir yatırımdır. Bölgedeki birçok otel taksicilerle anlaşmaktadır. Bu da neredeyse her taksicinin günlük sabit müşterisi olduğu anlamına gelmektedir. Sıcağı meşhur olan Antalya’da hizmet son model klimalı araçlarla verilmektedir. Antalya’da Ağustos 2023 itibariyle taksi fiyatları da belirlenmiştir. Buna göre, taksimetre açılış ücreti 20, kilometre başı ücret ise 25 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca indi bindi ücreti de 60 TL’dir.

Antalya taksi plakası fiyatları ise değişmektedir. Bunun için bir bilene yani bize danışmanız gerekmektedir.

Kale Taksi ile Antalya’da En Karlı Yatırıma ‘Evet’ Deyin!

Antalya taksicilik yapılacak en elverişli şehirlerin başında gelmektedir. Çünkü turistlerle birlikte 10 milyonlarla ölçülen bir müşteri potansiyeli vardır. Antalya taksi plakası sahibi olmak, ayrıcalıklı ve prestijli bir iştir. Kale Taksi olarak, 40 yılı aşkın deneyimimizle hem yatırımcının hem de taksici esnafın yanındayız. Bu şehirde taksi plakası sahibi olmak isteyenler işe başladıkları gün para kazanmaya başlamaktadır. Taksi plakası Antalya şehrinde yatırım yapmak ya da çalışmak isteyenleri Kale Taksi’ye bekliyoruz. Tüm tecrübemizle en iyi hizmeti sunma garantisi veriyoruz.