BURSA TAKSİ PLAKASI BURSA TAKSİ PLAKASI | Kale Taksi

Çalışma Alanı Plaka Kodu Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
Bursa T 5.000.000 - 12.250.000 40.000 %8.57

Bursa Taksi Plakası

Ülkemizin en kadim şehirlerinden biri Bursa’dır. Tekstilde binlerce yıllık bir geçmişe sahip olmasının yanında otomotiv sektörünün de başkentidir. Özellikle yurt içi turizmde son derece popüler olan kent, nüfusu ve sanayisi ile metropol şehirlerden biridir. Gündüz nüfusu ayrı, gece nüfusu ayrı yoğun olan Bursa, ulaşımda da parlayan yıldızdır. Toplu ulaşım, hava ve deniz ulaşımlarının mevcut olduğu bu şehir aynı zamanda taksiciliğin de geliştiği kentlerin başında gelmektedir. Bu nedenle Bursa taksi plakası konusunda oldukça kârlı ve kazançlı yatırıma elverişli bir kenttir.

Bursa’da Kaç Tane Taksi Var?

Bursa, 3 milyonu aşkın nüfusuyla kent kültürünün en iyi yaşandığı şehirlerden biridir. Kent, yaşanabilir şehirler arasında Türkiye’de birinci sıradadır. Dünyada da bu kategoride 28’inci sırada yer almaktadır. Kent kültürünün yaygınlığı taksi kulla nım kültürünü de beraberinde getirmiştir. Şehirde, toplu taşıma imkanları bulunmasına karşın, taksi kullanımı son derece yaygındır. Bursa’da 1.101 adet taksi bulunmaktadır. Bursa taksi plakası sahibi olmak, şehrin en kârlı yatırımlarından olmuştur. Sanayi ve üretimin hızlı olduğu şehir, her gün İstanbul’dan, başka şehirler ve yurt dışından gelen misafirleri ağırlamaktadır. Bu nedenle sadece kent nüfusu değil aynı zamanda iş ya da ziyaret için kentte bulunan misafirler de taksi kullanmaktadır. Bu nedenle Bursa satılık taksi plakası sizi avantajlı duruma getirir.

Bursa’da Taksi Ücretleri Ne Kadar?

Bursa’da bulunan Uludağ’ın kış aylarının vazgeçilmez ziyaret merkezi olduğu unutulmamalıdır. Uludağ’a ulaşım için en çok tercih edilen yöntem ise taksilerdir. Bursa, İstanbul’a yakınlığı nedeniyle hafta sonu gezmeleri için bile tercih edilmektedir. Bursa’nın taksi sahipliğinde potansiyeli çok büyüktür. Bu nedenle Bursa taksi plakası sahipliği revaçtadır. Araç üretiminde ülkenin yükünü çeken Bursa’daki taksiler de kıskanılacak kadar güzeldir. Hizmet, son model araçlarla sunulmaktadır. Bursa’da fiyatlar Mayıs 2022’den itibaren yeniden belirlenmiştir. Buna göre, taksimetre açılış ücreti 7,5 TL’dir. Kilometre başı ise 7 TL’dir. Bursa’da indi bindi fiyatı 20 TL olarak uygulanmaktadır. Bu şehirde Uludağ’a sık seyahat edildiği için 34 kilometrelik tarife için tek tarife uygulanmaktadır. Taksi ile Uludağ’a ulaşmak 280 TL’dir.

Kale Taksi, Bursa Taksi Plakası İçin Hizmetinizdedir

Yaz kış hem kent halkı hem de yurt içi ve yurt dışından gelen misafirler sıklıkla taksiyi tercih etmektedir. Kullanım rahatlığı nedeniyle Bursa’da taksicilik yaygın bir kullanıma sahiptir. Bu nedenle bu şehirde taksi işletmeciliği ya da Bursa taksi plakası sahibi olmak çok kazançlı ve kârlıdır. Kale Taksi olarak, Türkiye’nin dört bir yanında taksi plakası devir ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Taksi plakası Bursa şehrimiz için de geçerlidir. Tüm tecrübemizle Bursa’da plaka devri almak ya da kiralamak isteyenlerin hizmetindeyiz.

Bursa taksi plakası fiyatları için Kale Taksi ile iletişime geçin.