İzmir Taksi Plakası - İzmir Plaka Fiyatları | Kale Taksi

Çalışma Alanı Plaka Kodu Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
İzmir T 6.000.000 - 7.000.000 30.000 %0.71

İzmir Taksi Plakası

İzmir; limanıyla, turizm merkezlerine yakınlığıyla, sanayisiyle Ege’nin metropol kentlerinden biridir. Türkiye’nin en yaşanabilir kentlerinden biri olmasının yanında ekonomik büyüklüğü ile de Türkiye’nin lokomotiflerindendir. Manisa ve Torbalı’daki sanayi tesisleri, Çeşme, Kuşadası Alaçatı gibi turizm bölgeleri ile cazibesini her geçen gün artırmaktadır. İzmir, taksi kültürünün en yaygın kullanıldığı kentlerden biridir. Bu bağlamda İzmir taksi plakası sahibi olunacak en güzel kentlerden biridir. Çünkü hem İzmirliler hem de kente gelen sanayiciler ve turistler sıklıkla taksiyi tercih etmektedir. Hem taksici esnafı hem de taksi yatırımcıları bu şehirdeki potansiyelden ve ticari hacimden son derece memnundur.

Taksi plakası İzmir gibi bir şehirde sizi avantajlı konuma getirir.

İzmir’de Kaç Tane Taksi Var?

İzmir’in, 4 milyona yakın nüfusu bulunmaktadır. Ancak her mevsim sanayici ve yatırımcıları ağırlamaktadır. Ayrıca kente gelen turist sayısı da her yıl katlanarak artmaktadır. Limanlara yanaşan kruvaziyer gemiler, havalimanına inen onlarca uçak milyonlarca turist taşımaktadır. Dolayısıyla İzmir taksi plakası ile bu kentte doğru yatırımı yapmak mümkündür. Çünkü potansiyel büyüktür ve her geçen gün de artmaktadır. Türkiye’nin metropol kentlerinden olan İzmir’de 2 bin 823 taksi bulunmaktadır. Ancak nüfusla orantılandığında bu sayı kazancın ve potansiyelin büyüklüğünü de ortaya çıkarmaktadır.

‘İzmir taksi plakası ne kadar?’ sorusunu Kale Taksi’ye sorun!

İzmir’de Taksi Ücretleri Ne Kadar?

Taksi kültürünün yerleşik olduğu bu kentte hem yerli halk hem de turistler sıklıkla taksiyi tercih etmektedir. Kent içi ulaşım olduğu kadar havaalanı, Çeşme, Alaçatı ve Kuşadası gibi turizm merkezlerine ulaşımda da sıklıkla taksi tercih edilmektedir. Manisa ve Torbalı gibi sanayi bölgelerine ulaşımda da taksi vazgeçilmezdir. Yazları hayli sıcak olan İzmir için son model ve klimalı araçlarla hizmet verilmektedir. Ayrıca, fazla eşyası bulunanların eşyalarını rahatlıkla taşıyabilecekleri geniş hacimli araçlar da vardır. İzmir’de 2023’de belirlenen fiyatlara göre taksimetre açılış ücreti 12 TL’dir. Kilometre başı ücret ise 22 TL’dir. İndi bindi ücreti ise 50 TL olarak belirlenmiştir.

İzmir taksi plakası fiyatları ise farklılık göstermektedir. Bunun için bizle iletişim kurmanız yeterlidir.

İzmir Taksi Plakası Sahibi Olmak Kale Taksi ile Mümkün

Turizmin, sanayinin en gelişmiş olduğu kentlerin başında gelen İzmir’de taksicilik hem yatırım hem de iş anlamında değerlidir. Şu anki potansiyelin büyüyerek devam edeceği aşikardır. Bu konuda profesyonellik önemlidir. Kale Taksi olarak İzmir taksi plakası konusunda da tüm tecrübemizle hizmetinizdeyiz. İzmir’de taksi sahibi olarak ya da kiralayarak hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kale Taksi olarak yarım asrı bulan tecrübemizle hizmetinizdeyiz.