Kocaeli Taksi Plakası - Kocaeli Plaka Fiyatları | Kale Taksi

Çalışma Alanı Plaka Kodu Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
Merkez T 4.000.000 - 8.000.000 27.500 %0.63

Kocaeli Taksi Plakası

Kocaeli, Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden biridir. İstanbul’un komşusu olması onu dev bir sanayi şehrine dönüştürmüştür. Resmi nüfusu 2 milyon olsa da organize sanayi bölgeleri kentin gündüz nüfusunu çok daha yükseltmektedir. Özellikle İzmit ve Gebze ilçelerindeki sanayi tesislerine her gün on binlerce insan taşınmaktadır. Kent, özellikle sanayici ve iş insanlarının sürekli ziyareti altındadır. Bu ziyaretlerin çoğu da İstanbul’dan yapılmaktadır. Bu bağlamda Kocaeli taksi plakası da önemli yatırım araçlarından biridir. Çünkü merkezleri İstanbul’da bulunan çoğu tesis Kocaeli’ndedir. Dolayısıyla, bölgeye her gün birçok insan taksi kullanarak ulaşmaktadır. Çünkü taksi konforlu ve rahat bir ulaşım sunmaktadır.

Kocaeli’nde Kaç Tane Taksi Var?

Kocaeli; birbirinden gelişmiş 12 ilçesi ile ülkemizin en büyük 4’üncü büyük sanayi şehridir. Sadece sanayide değil özellikle Kartepe ile turizmde de söz sahibidir. İlçelerin her biri birçok Anadolu şehrinden daha büyüktür. Az önce belirtildiği üzere 2 milyonu aşan nüfusa karşın kentte 1.080 adet taksi bulunmaktadır. Gündüz nüfusunun çok daha fazla olduğu kentte taksi çok gözde bir yatırım aracıdır.

Kocaeli taksi plakası maddi değeri çok yüksek bir metadır. Kentteki taksiler yolcu taşıma konusunda hayli yoğun çalışmaktadır. Özellikle kent içi ulaşımda toplu taşıma kullanılsa da taksi kullanımı çok yaygındır. Çünkü kent büyük bir sanayi şehridir. Araçlar son derece konforlu ve son modeldir. Bu da gelirin yüksek olduğu anlamını taşımaktadır. Bundan dolayı taksi plakası Kocaeli şehrinde önemli bir gelir kaynağıdır.

Kocaeli Taksi Ücretleri Ne Kadar?

Kocaeli taksici esnafı için de oldukça cazip bir şehirdir. Ağustos 2023 itibariyle şehirdeki taksi ücretleri yeniden belirlenmiştir. Kentteki taksimetre açılış ücreti 18,98 TL, kilometre başı ücret ise 18,15 TL’dir. İndi bindi ücreti ise 66 TL olarak belirlenmiştir. İlçelerin her biri bir metropolü andıran şehrin plakası çok değerlidir. Çünkü şehirde taksi yaygın kullanılan bir ulaşım aracıdır. Özellikle kış aylarında Kartepe’deki kayak merkezi kentin cazibesini daha da artırmaktadır. Bu da şehirdeki taksiciliği gözde mesleklerden biri haline getirmiştir.

Sıklıkla kullanılan taksiler sebebiyle herkesin aklında bir soru oluşmuştur. Kocaeli taksi plakası fiyatları ne kadar? Akıllarda oluşan sorudur. Bunun cevabını öğrenmek için ise Kale Taksi ile ulaşmanız gerekir.

Kocaeli Taksi Plakası İçin Kale Taksi’yi Tercih Edin!

Kocaeli’nde taksicilik yapmak ya da plakaya yatırım yapmak doğru bir tercih olacaktır. Kale Taksi, bu konuda yarım asra dayanan tecrübesi ile hizmetinizdedir. Devir ya da kiralama yoluyla Kocaeli taksi plakası sahibi olmak Kale Taksi ile mümkündür. Bu yolla şehirde hemen bugün para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tüm tecrübemizle, hizmet vermek ya da danışmanlık vermek için sizleri bekliyoruz.