SARI TAKSİ PLAKASI EDİRNE PLAKA FİYATLARI

PLAKALAR
Çalışma Alanı Plaka Cinsi Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
Havsa T Fiyat Sor 500 %22.22
İpsala T Fiyat Sor 500 %22.22
Keşan T Fiyat Sor 600 %20.00
Lalapaşa T Fiyat Sor 400 %25.00
Meriç T Fiyat Sor 500 %20.00
Edirne - Merkez T Fiyat Sor 1.250 %12.50
Süloğlu T Fiyat Sor 500 %30.00
Uzunköprü T Fiyat Sor 500 %20.00

EDİRNE SARI TAKSİ PLAKASI

EDİRNE SARI TAKSİ PLAKASI SATIN ALARAK VEYA KİRALAYARAK İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

Toplu taşıma araçlarından olan sarı taksiler, özel bir plakaya tabidir. Sarı taksi plakası almak isteyenlerin bulundukları ildeki belediye yönetmeliklerine uygun olarak hareket etmeleri gereklidir. Taksi durağı açmak isteyenler, yönetmelikte yazılı olan kuralları yerine getirdikten sonra başvuruda bulunabilir. Taksi açma yetkinliğine sahip olan işletmeciler için en uygun çözümlerle taksi satış ve kiralama hizmeti sunan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanından ulaşabileceğiniz etkin çözümleri sizler için sunuyor.

Sıfır ve İkinci El Ticari Taksi Seçenekleri

Edirne sarı taksi plakası alarak taksi durağı açmak isteyenlerin yaptıracakları duraklar Edirne Büyükşehir Belediyesinin uygun gördüğü projeye göre yaptırılması gereklidir. Proje yaptırmaya yetkili olan esnaflar için en uygun ikinci el taksi kiralama, ticari plaka alım, satım ve kiralama, 0 km taksi kiralama hizmetleri veren firmamız müşterilerinin fiyat ve modeller arasında karşılaştırma yapabilecekleri ve ilanları inceleyebileceği bir platform sunar.

Taksi Fiyatlarında Esnek Fiyat Aralığı

Edirne sarı taksi plakası fiyatları değişkenlik gösterebilir. Araçla birlikte alınan plakalarda aracın özellikleri fiyat üzerinde belirleyicidir. Fiyatların bölgesel olarak da değişmesi mümkündür. Model, yıl, kilometre gibi kriterler neticesinde değişen fiyatlara web sitemizden ulaşabilir, kiralama ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı model ve yıla sahip olan taksiler arasından dilediğinizi seçebilir ve firma yetkilimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarı Taksilerde Aradığınız Modeller

Edirne sarı taksi plakası kapsamında model, kilometre, motor hacmi gibi nitelikler bakımından birbirinden farklı seçeneklere sahip olan araçlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İlanlar sayfamızdan araçların teknik özelliklerine ulaşabilir, taksi borsası sekmesi üzerinden Edirne sarı taksi fiyatları üzerindeki değişimlerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Birbirinden nitelikli taksiler isterseniz kiralayabilir isterseniz de satın alarak işletmeye hemen başlayabilirsiniz.